Poštovné náklady

Dodacie a platobné podmienky

Dodacia lehota tovaru je 1 až 10 dní. Tovar je expedovaný (t. j. odovzdaný na pošte) do 1 až 8 pracovných dní od objednania na adresu uvedenú kupujúcim.
Predávajúci nenesie zodpovednosť za oneskorené dodanie objednaného tovaru zavinené poštou, resp. Expresnou zásielkovou službou.

Skladové zásoby ponúkaného tovaru aktualizujeme on-line, napriek tomu sa však môže stať, že objednaný tovar bude momentálne nedostupný. V takom prípade bude predávajúci kupujúceho informovať a ponúkne mu alternatívne riešenie.

Poštovné a balné pri objednávke do 50 € je 3 € pokiaľ je zásielka doručovaná Slovenskou poštou a
5 € kuriérskou službou. Spôsob dopravy si kupujúci môže zvoliť sám.

Pri objednávkach nad 50 € je poštovné a balné v réžii predávajúceho. Poštovné nad 50 € je účtované iba v prípade bicyklov a kufrov, ktoré sú doručované kuriérom. Výška poštovného je 3 – 9 € v závislosti od veľkosti bicykla alebo kufra. Uvedené poštovné náklady sa vzťahujú na doručenie tovaru v rámci Slovenskej republiky.
Pri objednávkach z iných krajín EU sa poštovné stanovuje individuálne v závislosti od krajiny a hmotnosti zásielky. Podrobnejšie informácie poskytneme na vyžiadanie na sport@trops.sk .
Tovar je možné prevziať aj osobne v predajni zdarma.

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info
×